Zarautz Rugby Taldea - Hasiera

  • Logo Zarautz Rugby Taldea 1
  • Logo Zarautz Rugby Taldea 3
Logo Zarautz Rugby Taldea 2

Sailkapena eta emaitzak

Azken emaitza

11. ihardunaldia

 


  45 - 07

 

Egutegi osoa

Emaitz guztiak

Hurrengo partidua

12. ihardunaldia

    
Babyauto Zarautz K.E.


    
Real Oviedo Rugby


Eguna: 2017/12/16
Ordua: 16:00
Zelaia: Asti (Zarautz)

Asteko kartela

Asteko kartela

Sailkapena

Postua Taldea JP IP BP GP EAA EAEA AP KP B PTO
1. UBU-Colina Clinic 11 11 0 0 0 0 533 129 8 52
2. Babyauto Zarautz R.T. 12 8 1 3 0 0 307 188 8 42
3. Bathco Rugby Club 11 6 1 4 0 0 324 234 9 35
4. AVK Bera Bera R.T. 11 6 0 5 0 0 263 201 6 30
5. C.R.A.T. A Coruña 11 5 0 6 0 0 267 311 9 29
6. Campus Universitario Ourense Coosur RC 11 5 0 6 0 0 320 358 8 28
7. AVIA Eibar Rugby 10 5 0 5 0 0 242 234 6 26
8. Durango Nissan-Gaursa R.T. 11 4 2 5 0 0 238 344 4 24
9. Uribealdea R.K.E. 11 4 1 6 0 0 195 304 3 21
10. Kaleido Universidade de Vigo R.C 10 3 0 7 0 0 209 328 6 18
11. SilverStorm El Salvador Emerging 11 2 0 9 0 0 166 291 7 15
12. Real Oviedo Rugby 10 3 1 6 0 0 134 276 0 14

JP=Jokatutako partidoak, IP=Irabazitako partidoak, BP=Berdindutako partidoak, GP=Galdutako partidos, EAA=Ez agertze adierazia, EAEA=Ez agertze ez adierazia, AP=Aldeko puntoak, KP=Kontrako puntoak, B=Bonus, Pto=Puntoak

Azken emaitza

7.go ihardunaldia

 


 07 - 00

 

Egutegi osoa

Hurrengo partidua

8.go ihardunaldia

    
Funes R.T.


    
Babyauto Zarautz K.E. B


Eguna: 2017/12/16
Ordua: 16:00
Zelaia: Juan Bertol (Funes)

 

Asteko kartela

Asteko kartela

Sailkapena

Postua Taldea JP IP BP GP EAA EAEA AP KP B PTO
1. Zaisa Txingudi R.C. 7 7 0 0 0 0 215 78 5 33
2. Babyauto Zarautz R.T. B 7 4 0 3 0 0 203 102 4 20
3. AVK Bera Bera RT B 7 4 0 3 0 0 171 123 4 20
4. Universitario Bilbao Rugby B 6 3 0 3 0 0 129 143 4 16
5. Elorrio La Parra Taberna 6 3 0 3 0 0 149 109 3 15
6. AZ Avia 6 2 0 3 0 1 106 146 2 6
7. Funes Rugby 7 0 0 7 0 0 89 361 1 1

JP=Jokatutako partidoak, IP=Irabazitako partidoak, BP=Berdindutako partidoak, GP=Galdutako partidos, EAA=Ez agertze adierazia, EAEA=Ez agertze ez adierazia, AP=Aldeko puntoak, KP=Kontrako puntoak, B=Bonus, Pto=Puntoak

Azken emaitza

7.go ihardunaldia

 


 59 - 14

 

Egutegi osoa

Hurrengo partidua

2. Fasea - A multzoa - 1go ihardunaldia

    
Babyauto Zarautz K.E.


    
Bera Bera R.T.


Eguna: 2017/12/16
Ordua: 12:00
Zelaia: Asti (Zarautz)

Asteko kartela

Asteko kartela

Sailkapena

Postua Taldea JP IP BP GP EAA EAEA AP KP B PTO
1. Babyauto Zarautz R.T. 7 7 0 0 0 0 338 57 7 35
2. AVK Bera Bera R.T. 7 6 0 2 0 0 217 99 4 28
3. Gernika R.T. 7 5 0 2 0 0 268 135 7 27
4. Univ. Bilbao Rugby 7 4 0 3 0 0 207 113 4 20
5. Escor Gaztedi 7 3 0 4 0 0 209 194 5 17
6. Marzola R.C. Rioja 7 2 0 5 0 0 79 222 1 9
7. Uribealdea RKE 7 1 0 6 0 0 104 272 1 5
8. Kanpazar Arrasate 7 0 0 7 0 0 37 367 0 0

JP=Jokatutako partidoak, IP=Irabazitako partidoak, BP=Berdindutako partidoak, GP=Galdutako partidos, EAA=Ez agertze adierazia, EAEA=Ez agertze ez adierazia, AP=Aldeko puntoak, KP=Kontrako puntoak, B=Bonus, Pto=Puntoak

Azken emaitza

7.go ihardunaldia

 


 74 - 00

 

Egutegi osoa

Hurrengo partidua

2. Fasea - A multzoa - 1.go ihardunaldia

    
Babyauto Zarautz K.E.


    
Bera Bera R.T.


Eguna: 2017/12/16
Ordua: 10:30
Zelaia: Asti (Zarautz)

Asteko kartela

Asteko kartela

Sailkapena

Postua Taldea JP IP BP GP EAA EAEA AP KP B PTO
1. AVK Bera Bera 7 6 1 0 0 0 303 53 5 31
2. Marzola R.C. Rioja 7 6 0 1 0 0 276 73 5 29
3. Univ. Bilbao Rugby 7 4 1 2 0 0 230 119 5 23
4. Babyauto Zarautz K.E. 7 4 0 3 0 0 214 95 5 21
5. Escor Gaztedi R.T. 7 4 0 3 0 0 135 157 3 19
6. Gernika R.T. 7 2 0 5 0 0 155 298 2 10
7. BRT-Txingudi RT 7 1 0 6 0 0 136 235 3 7
8. Uribealdea RKE 7 0 0 7 0 0 3 422 1 1

JP=Jokatutako partidoak, IP=Irabazitako partidoak, BP=Berdindutako partidoak, GP=Galdutako partidos, EAA=Ez agertze adierazia, EAEA=Ez agertze ez adierazia, AP=Aldeko puntoak, KP=Kontrako puntoak, B=Bonus, Pto=Puntoak

Hurrengo partidua

Federazioko ihardunaldia

Eguna: 2017/12/16
Ordua: 12:00
Zelaia: Anoeta (Donostia)

Asteko kartela

Asteko kartela

Hurrengo partidua

Federazioko ihardunaldia

Eguna: 2017/12/117
Ordua: 10:00
Zelaia: Mitxelin (Lasarte)

Asteko kartela

Asteko kartela

Hurrengo partidua

Federazioko ihardunaldia

Eguna: 2017/12/17
Ordua: 10:00
Zelaia: Mitxelin (Lasarte)

Asteko kartela

Asteko kartela
Utilizamos cookies propias y de terceros para mejorar nuestros servicios, puedes obtener más información pulsando aquí. Si continúas navegando estás aceptándola.